TURC

NÜKLEER DEPREM
Okuyucu, bir yarış içinde nüfuzlarını genişletmek isteyen dört dünya arasında bir mücadele yakalandı. Iki genç volcanologists arasında popülerlik yönlendirilir. Avrupa'da magna gaz yeraltı depolama oluşturur. Yetenekli bir sismolog bunu tektonik plakaların çarpışması tarafından yayımlanan dedektör enerjisi vasıtasıyla deprem duyurabilir diyor. Sivil nükleer güç siyaset ve finans arasındaki türbülans merkezinde yer alıyor. Katlanmış bir dizi, Alsas Kopenhag, Reykjavik Washington Portland ve İsviçre Kanarya Adaları volkanik adalar bize taşıyan ritim davet aşk hikayesi. 1974, roman Atom Enerjisi Uluslararası Ajansın önemli toplantıda görüş ayrılıklarını kıpırdanırken OPEC, tarafından orkestra petrol krizi sırasında başlar. Avrupa'nın kalbinde nükleer güç istasyonu, INB de sivil nükleer felaket hikayesi değişiklikleri izleme 75, 11 Mart 2011.
Bu heyecan verici yeni, güvenilir, gerçekçi bir senaryo kullanarak zamanlanmış. Kavşak makul sanayileşmiş ülkelerin de O'nun davranış soru işaretleri uyandırmaktadır.
Yazar, Hervé Frantz, doğal ve teknolojik risklerin uzmanlaşmış itfaiye kaptanı. O, satranç ligi, sosyal çalışmalar ve Uluslararası Rotary gönüllülük da çok aktiftir. O ulusların ekonomik çıkarlarının korunması için gizli servislerin rolü hatırlattı. Bu nükleer endüstrisinin devamında karar asla. Arka planda, bu gazeteciler ve bütün bu esaslı acil üniteleri, jandarma ve polisin işi içten bir övgü yapar. O projeleri desteklemek ve eserleri sübvanse romanından kazançlarının büyük bir kısmını tahsis: Geçerli ağrılı hastalıklara karşı araştırma için itfaiyeciler yetimleri, asker, jandarma, polis, yanı sıra, o gördüğü dayanılmaz.