TCHEQUE

ZEMĚTŘESENÍ NUCLEAR
Čtenář je chycen v závodě, boj mezi čtyřmi světa, jehož cílem je rozšířit jejich vliv. Popularita dvou mladých volcanologists je odkloněna. Vytvoří magna plynu podzemní skladování v Evropě. Talentovaný seismolog říká, že to může oznámit zemětřesení prostřednictvím detektoru energie vydané kolize tektonických desek. Civilní jaderná energie je v centru města turbulence mezi politikou a penězi. Milostný příběh, který vyzývá rytmus, který nese nás z Alsaska do Kodaně, Reykjavik Washington Portlandu, a sopečné ostrovy Kanárských ostrovů do Švýcarska, v pořadí zvratů. 1974, román začíná během ropné krize zorganizoval OPEC, která vyvolává rozdíly v názorech na významné zasedání Mezinárodní agentury pro atomovou energii. Změny příběh trať na oblasti civilního využití jaderné katastrofy v jaderné elektrárně v srdci Evropy, INB 75, 11. března 2011.
Tato vzrušující román, věrohodné, je časově pomocí realistický scénář. Jeho chování na křižovatce možných průmyslových zemích vyvolává otázky.
Autor, Hervé Frantz, je kapitán hasičů se specializují v oblasti přírodních a technologických rizik. On je také velmi aktivní v dobrovolnictví, šachy ligu, sociální prací a Rotary International. Vzpomněl si na roli tajných služeb pro ochranu ekonomických zájmů národů. To nikdy rozhoduje o pokračování jaderného průmyslu. V pozadí, to dělá upřímnou poctu práci novinářů a všech těch základních záchranných jednotek, četnictva a policie. On věnoval velkou část zisků z románu na podporu projektů a dotovat práce: sirotků hasičů, vojáků, četníků, policistů, stejně jako pro výzkum proti bolestivých onemocněních, aktuální, se domnívá, nesnesitelné.